Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 13:53

1 Вересня 2016 р. цього дня ми будемо мандрувати країною Знань

1 Вересня, цього дня ми будемо мандрувати країною Знань
       Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято  вчителів,  учнів,  батьків, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

1 вересня в Хорошківській ЗШ І-ІІІ ступенів  пройшло свято Першого дзвоника! 10  учнів нашої школи вперше сядуть за парти, а для  учнів 11-х класів, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.

Директор школи Руденко Н.І. привітала всіх з чудовим святом 1 Вересня – Днем  Знань, який відкриває перед кожним  учнем нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

На святі були присутні діти, батьки, вчителі, гості, серед яких  директор Лубенської філії ПрАТ «РАЙЗ-Максимко» Лісовий Олександр Володимирович та сільський голова Хорошківської сільської ради Бровко Микола  Олександрович .

Лісовий Олександр Володимирович  привітав усіх присутніх з святом та побажав усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети і вручив подарунки першокласникам.

З Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, привітав учнів та подарував  футбольні м'ячи Бровко Микола  Олександрович.     Багатодітним сім’ям: - Корнєвій Людмилі, Сисі Оксані, Юрчук Ларисі та Юрчук Людмилі були вручені подарунки для їхніх дітей (канцелярські приладдя).

Присутні на лінійці вшанували хвилиною мовчання та віддали шану тим, хто поліг за свободу та незалежність нашої держави.
      І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник.

$IMAGE13$ $IMAGE14$ $IMAGE15$

Категорія: Мої статті | Додав: Школа (23.12.2016)
Переглядів: 468 | Теги: 1 вересня, Хорошківська школа | Рейтинг: 0.0/0