Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 15:35

День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року – чорний  день в історії України, день, коли Чорнобиль став відомий усьому людству. Це день найбільшої техногенної катастрофи -  аварії на ЧАЕС. Чорнобиль – це не просто радіація, зона, сльози,  тисячі хворих людей... Чорнобиль – це Національне Лихо. Ця страшна трагедія розбудила нашу совість, яка не дає нам жити спокійно, забувши про події тридцяти однорічної давнини.

Учні та вчителі школи вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи, пригадали хронологію подій, омріяли майбутнє. У школі було проведено виховний захід "Тим, що згоріли в вогні у перші хвилини двобою присвячується...", конкурс малюнків "Чорнобильська купина", а також учні другого класу підготували проект "Вибух на Чорнобильській АЕС".

Цей день завжди об’єднує людей одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Для людей цей край став мертвим з страшною назвою – Чорнобиль. Але  душа, як солов’їна пісня, повертається до рідного краю. Серце плаче гіркими сльозами, а природа  протестує і  продовжує жити …

Категорія: Мої статті | Додав: Школа (05.05.2017)
Переглядів: 397 | Рейтинг: 0.0/0