Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 16:31

До дня пам'яті та примирення

8 травня учні, вчителі Хорошківської школи, сільський голова та мешканці села приймали участь у заходах присвячених дню пам'яті та примирення. День пам'яті та примирення — (пам'яті жертв другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками другої світової війни) пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

Категорія: Мої статті | Додав: Школа (15.05.2018)
Переглядів: 266 | Рейтинг: 0.0/0