Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.05.2024, 00:20

Свято Букваря

23 травня 2018 року, в учнів 1 класу, Хорошківської школи відбулося свято Букваря. Свято, на якому дітки попрощалися зі своїм першим підручником.

З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували неймовірні номери! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. Учні всім продемонстрували чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Кожна дитина з радістю та гордістю говорить про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки України! А як чудово наші малюки співали пісень, супроводжуючи кожне слово танцями й веселими посмішками! Наприкінці свята маленькі артисти отримали солодкі подарунки.

Категорія: Мої статті | Додав: Школа (25.05.2018)
Переглядів: 287 | Рейтинг: 0.0/0