Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 08:20

Участь учнів у Всеукраїнській екологічній науково-практичній конференції "ХІІ Пирятинські читання"

19 травня пошукова група "Юний натураліст" у складі учнів 7 класу Бровко Марини, Савенко Марини, Самойленка Віталія (керівник - учитель біології та хімії Старовойтова М.Ю.) прийняла участь у Всеукраїнській екологічній науково-практичній конференції "ХІІ Пирятинські читання".
         Члени групи виступили з доповіддю про виконану науково-пошукову роботу з біології на тему "Відшнуровані озера басейну річки Сули" (с. Хорошки, Лубенський р-н, Полтавська обл.), а також прийняли участь у конкурсі плакатів екологічного напрямку "Смарагди нашого краю".
           Робота юних натуралістів відзначена Грамотою Пирятинської районної ради та поїздкою до Лохвицького краєзнавчого музею імені Г.С. Сковороди.
          Адміністрація школи висловлює щиру подяку депутату районної ради Бровку О.М. за плідну співпрацю та сприяння участі учнів Хорошківської ЗШ І-ІІІ ступенів у конференції.

Категорія: Мої статті | Додав: marynasalix84 (24.05.2017) | Автор: Марина E
Переглядів: 356 | Рейтинг: 0.0/0