Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 15:06

Всеукраїнський день вишиванки

Свято вишиванки є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку і приходить в ній на роботу, в університет, школу  чи садочок.

У наші дні вишиванка - символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

18 травня учні та вчителі нашої школи із задоволенням  долучилися до свята. Школа  замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. Класні керівники провели бесіди з учнями  з даної тематики. Також учні підготували виставку української вишивки.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Категорія: Мої статті | Додав: Школа (19.05.2017)
Переглядів: 359 | Рейтинг: 0.0/0